خرید برای افزایش وام مسکن

سرمایه‌گذاران املاک بالاخره چیزی برای لبخند زدن دارند، ما حتی با Economy هنوز به پایان نرسیده‌ایم و برخی از بیانیه‌های مطبوعاتی مثبت وام‌دهنده از سوی دو بازیگر بزرگ در بازار خرید برای اجاره منتشر شده است. بیرمنگام میدشایر (هالیفاکس) بیانیه‌ای منتشر کرده است مبنی بر اینکه قرار است وام‌های رهنی خود را در سال 2013 افزایش دهند. به همین ترتیب، کم نیست، The Mortgage Works (در سراسر کشور) نیز اخیراً برخی از کاهش نرخ‌های خرید به اجاره را با خرید به اجاره اعلام کرده است. نرخ ها تا 0.80٪ کاهش می یابد.

در واقع آنچه ما از این بیانیه های مطبوعاتی خواهیم دید، واکنش سایر وام دهندگان به پیروی از آن است، اگر دوست دارید دوباره تجارت رقابتی را شروع کنید، گرسنگی است. به عبارت دیگر، Halifax و Nationwide کسب‌وکار شما را می‌خواهند و وام‌دهندگان بیشتری امور مالی فوتبال لیورپول می‌خواهند رقابت کنند.

این خبر بسیار خوبی برای خرید به مالکان است و همچنین امیدواریم تغییراتی را برای صاحبخانه‌هایی که برای اولین بار می‌خواهند وارد بازار شوند، ایجاد کند. از زمان ورشکستگی بازار، شاهد محدودیت در اعطای وام به خریدهای جدید برای اجازه دادن به مالکان بوده ایم. از آنجایی که بودجه کمک می کند و وام دهندگان رقابتی تر هستند، ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که به کارآفرینان جوان فرصت داده شود مانند من در سن 16 سالگی.

با متوسط ​​بازده اجاره املاک خریداری شده و استخدام شده از طریق کل کشور در سال 2012، فوق العاده 6.2 درصد در بریتانیا، هرگز زمان بهتری برای مالکان برای ورود مجدد به بازار وجود نداشته است. وقتی این را با نرخ بهره بانکی حداکثر 2 تا 4 درصد برای پس‌اندازکنندگان مقایسه می‌کنید، می‌توانید متوجه شوید که چرا بسیاری پول‌های خود را از بانک خارج می‌کنند و باعث می‌شوند در ملک برایشان کار کند. مانند بسیاری از سرمایه‌گذاران سابق بازار سهام که فکر می‌کنند بازارهای مالی اکنون بیش از حد بی‌ثبات هستند و مطمئن‌تر هستند که بازار دارایی باثبات شده است.

ملکی در شهر رو به رشد کولچستر بگیرید که تنها 45 دقیقه با خیابان لیورپول لندن، مرکز مالی لندن فاصله دارد. بازدهی شگفت‌انگیز 8 درصد است و 26، دویست و پنجاه پوند — 37، 500 پوند تخفیف از ارزش بازار محافظه‌کارانه دارد. چرا می خواهید پول خود را با بازگشت 3 درصد در بانک بگذارید؟

این یک خرید فوق‌العاده است که به شما اجازه می‌دهد با رشد بالقوه عظیم کنار بیایید زیرا با قیمت تخفیف‌خورده خرید می‌کنید. این کاری است که ما انجام می دهیم و من شما را با بزرگترین اخبار در بازار سرمایه گذاری املاک به روز می کنم و می توانم در چند ماه آینده به بازار عرضه کنم.

موفقیت تیم وسترن بروم بر پایه یک حمایت سازمان یافته بنا شده است. کارسون یک فکر بین پست ها بوده است. در نگاه دی متئو، این فضیلت ها به پاس های مثبتی که آلبیون قبلاً در آن مهارت داشت اضافه شده است.

بهترین اثبات سبک بازی جدید تیم وسترن بروم در بازی هفته نهم بود، زمانی که مردان دی متئو اولین شکست خود در فصل لیگ برتر را به فولام تحویل دادند، وظیفه ای که فراتر از تیم هایی مانند منچستر یو ظاهر شد. اس ..

قبل از بازی دوشنبه، مشکلات بلکپول شامل آسیب دیدگی زانو بیلی کلارک و الکس باپتیست، آسیب دیدگی شانه توسط لوئیس آلموند است.

برای آلبیون، خبر خوبی وجود دارد که از مچ پا مارک-آنتوان فورچون و مصدومیت آشیل یوناس اولسون بهبود یافته اند و هر دو مستحق آزمایش دیرهنگام خواهند بود، در حالی که مصدومیت زانو پیتر اودموینگی او را از میادین دور نگه می دارد. چک، کالیر و ماتوک نیز در لیست مصدومان قرار دارند.

با توجه به فرم فعلی دو تیم، بلکپول بهتر است جایگاهی را از این بازی بگیرد.

بلکپول احتمالاً یازده بازیکن زیر را در روز دوشنبه مقابل تیم وسترن بروم به میدان می‌آورد: گیلکس، کاتکارت، اردلی، کرینی، اوات، وان، تیلور-فلچر، آدام. هاروود، کمپبل، وارنی.

بازیکنان زیر احتمالاً یازده ابتدایی تیم وسترن بروم را تشکیل می دهند: کارسون، تاماس، خارا، شوری، پابلو، برانت، مولومبو، شارنر، موریسون، توماس، بدنار.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *